Hakkımızda

                Sektörde AYDOĞANLAR BOYA HIRD. SAN. TİC. LTD.ŞTİ.  olarak 1979’dan beri hizmet vermekteyiz. ehırdavat.net  olarak da siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllar içinde edindiğimiz bilgi,deneyim ve iş ahlakı ile , Bosch, Dewalt, İzeltaş,Meridyen,Mannesman,Sunfix,Wert,Troy,Ceta-Form, Karbosan, gibi büyük markaların satışını yapmaktayız.Yüzlerce marka ve binlerce çeşit ile  kaliteli ürünleri hızlı,güvenli ve sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Profesyonel ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz , siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendirir ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olurlar. 

               Ehirdavat.net üzerinden verdiğiniz siparişlerde ödemelerinizi, kredi kartı ile iyzico üzerinden veya havale-eft yoluyla iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde 9 taksite kadar tüm kartlarla ödeme yapabilirsiniz. ehırdavat.net’e  (0256)5183709numaralı telefondan , (0256) 5187871 numaralı fax'tan veya info@ehirdavat.net adresinden hafta içi 08:30-18.30 ve hafta sonu saat 08:30 - 13.30 arasında ulaşabilirsiniz. 

İyi alışverişler dileriz.